АФІША: 24.03 – 4.05 – виставка “Петриківський рушник” (Київ)

24 березня, в Києві відкривається масштабна виставка “ПЕТРИКІВСЬКИЙ РУШНИК” – на якій будуть представлені петриківські мальовані рушники, декоративні панно, підлаковий розпис, скрині та меблі, унікальна петриківська кераміка, фотопроект про Петриківку, колекція вишиваного одягу, інсталяція “Мамая” з гільз та багато іншого. Проект унікальний як за експозицією так і за форматом, і ми з радістю запрошуємо вас на відкриття!

Окрім стандартного огляду експозиції, під час експонування петриківки відбуватимуться майстер-класи з розпису, літературні читання, творчі зустрічі з майстрами, тематичні екскурсії для дорослих та дітей.

На виставці ви зможете ознайомитися з творчими доробками уже знаних майстрів з Петриківки (Галина Назаренко, Тетяна Гарькава, Олена Ярмолюк, Людмила Горбуля), так і відкриєте для себе багато нових імен талановитих майстрів з усієї України, зокрема Олександра Опарія зі Львова, Наталю Стативу-Жарко з Київщини, подружжя Тамари та Олександра Вакуленків з Харкова, та студентів художнього коледжу з Дніпропетровська.

Цей масштабний проект організований за підтримки Асоціації майстрів народного мистецтва України та Благодійного фонду “Коло” під керівництвом Nina Burnevich ART Manager

Долучайтеся до події, стежте за оновленнями та обов’язково приходьте!

ДЕТАЛІ:
Місце проведення: Національний заповідник “Софія Київська” (Хлібня), м.Київ, вул.Володимирська, 24,
Куратор Ніна Бурневіч: (050)888-89-34 burnevich@gmail.com
Дата проведення: 24.03.16-04.05.16
Офіційне відкриття: 24.03.16 о 17:00
Дрес-код на відкриття: вишиванка