Галина НАЗАРЕНКО

Галина Назаренко — майстриня петриківського розпису

Народилася 18 листопада 1968 року, в селі Петриківка де зараз і проживає. Любов до малювання прививала мама. 1980-1984 рр. навчалася в Петриківській дитячій художній школі. 1984-1988 – навчалася в Миргородському керамічному технікумі.

З 1990 року і по сьогодні працює художником петриківського розпису. В портфоліо є як класичні роботи на дереві та «мальовки», виконані на папері чи полотні, так і експериментальні розписи на тканині, кераміці, склі, пластику. Майстриня також працює над інтер’єрними розписами та вперше виконала розпис церкви. Серед улюблених сюжетів — українське село, ікони, Козак Мамай, весільний потяг, чарівні птахи.

За період творчої діяльності створила понад 2000 творів в різноманітних техніках на різноманітних матеріалах.

В доробку більше 35 персональних та понад 70 групових виставок в Україні і за кордоном (США, Канада, Китай, Японія, Франція, Італія, Португалія, Іспанія, Німеччина, Австрія, Болгарія, Казахстан, Білорусія, Туркменістан та ін.).

Роботи зберігаються в музеях та приватних колекціях України, Польщі, Болгарії, Франції, Канади, США, Португалії, Китаю, Австралії, Італії, Німеччини, Іспанії, Білорусії.

Майстриня є членом Національної спілки майстрів України, членом Асоціації художників м. Марсель (Франція), членом Асоціації народних майстрів України.

 Контактна інформація

Персональна сторінка фейсбук: https://www.facebook.com/galya.nazarenko

Паблік фейсбук: https://www.facebook.com/HalynaPetrykivka

Інстаграм: https://instagram.com/gnazarenko